Kihívásokat keresel? Szeretnéd magad kipróbálni egy kisebb, dinamikusan fejlődő csapatban, nemzetközi háttérrel?

Cégünk a tetőtéri ablak piac egyik meghatározó, innovatív, 75 éves német tulajdonú gyártója 1.200 elkötelezett munkatárssal. Magyarországi csapatunk bővítéséhez keresünk

2022 januári kezdéssel

értékesítési-vevőszolgálati munkatársat

budaörsi munkavégzési hellyel

Feladatok

  • Rendeléseket dolgoznál fel, a rögzítéstől kezdve a kiszállítások tervezésén át a kintlévőség kezelésig.
  • Feladataid közé tartozik a külföldi gyárakkal és a belföldi raktárral való egyeztetés, belföldi partnerekkel (építőanyag kereskedők, logisztikai partnerek) való kapcsolattartás.
  • Ezeken felül ajánlatokat készítenél az érdeklődők (magánszemélyek, kereskedők) részére és válaszolnál különböző megkeresésekre a Roto standardok alapján.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség és min. 2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • csapatszemlélet
  • kiemelkedő kommunikációs és együttműködési képesség egy nemzetközi környezetben
  • rugalmasság, kreativitás és célorientált munkavégzés
  • szokásos PC programok magabiztos kezelése

Legyél Te is a Roto csapat tagja!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet győzz meg minket, hogy te vagy a megfelelő jelölt számunkra! Kíváncsian várjuk, mivel tudsz hozzájárulni csapatunk sikeréhez. A „Pályázzon most” gombra kattintva bemutatkozásodat német, vagy angol nyelven várjuk.

ROTO Elzett Kft. Tetőtéri ablakok & kiegészítők
Human Resources
Keleti u. 7. (BWT irodaház)
2040 Budaörs
Hungary
www.roto-frank.com