W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.
Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

Aby wspierać sukces naszego zespołu poszukujemy

Specjalista ds. marketingu z j. angielskim

miejsce pracy: Lubartów, możliwość częściowo pracy zdalnej

Twoje zadania

  • Tworzenie i współtworzenie strategii marketingowych
  • Planowanie i rozwój komunikacji marketingowej firmy
  • Budżetowanie oraz planowanie działań z zakresu reklamy i marketingu
  • Ewidencjonowanie wydatków z budżetu reklamowego firmy oraz analiza poziomu realizacji założeń budżetowych
  • Planowanie i koordynacja akcji marketingowych i promocyjnych
  • Wsparcie w prowadzeniu programów lojalnościowych
  • Przygotowanie, produkcja i dystrybucja materiałów BTL i POS
  • Przygotowanie działań mających na celu wprowadzenie nowych produktów na rynek
  • Obsługa i rozwój strony internetowej Roto wraz z landing pages.
  • Organizacja udziału firmy w targach i innych imprezach wystawienniczych
  • Organizacja szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń on-line
  • Tworzenie i nadzór nad platforma e-lerningową – szkolenia online
  • Przygotowywanie innych działań wspierających sprzedaż
  • Zapewnienie przejrzystości i zgodności z wytycznymi Corporate identity
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz centralą firmy
  • Bieżąca obsługa marketingowa oficjalnych partnerów Roto na rynkach eksportowych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i produktów reklamowych
  • Negocjowanie z kontrahentami

Twój profil

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Samodzielność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Kreatywność
  • Umiejętność oceniania ryzyka
  • Poczucie odpowiedzialności za pracę
  • Umiejętność pracy w stresie i pod  presją czasu
  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność  prowadzenia negocjacji
  • Zdolność do przejmowania inicjatywy
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
  • Ambitne i odpowiedzialne zadania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
  • Profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • Bardzo dobre warunki pracy

Chcesz żyć zasadami Roto razem z nami?

Przekonaj nas przez Twoją aplikację, że jesteś odpowiednią osobą dla nas. Czekamy na Twoje atuty, które Ciebie odróżniają od innych tak jak i my odróżniamy się naszymi zasadami Roto.