W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.
Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

Aby wspierać sukces naszego zespołu poszukujemy

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

miejsce pracy: województwo lubuskie

Twoje zadania

  • budowanie świadomości marki ROTO
  • realizacja założonych planów sprzedaży i strategii na podległym terenie
  • rozwój i opieka nad siecią dystrybucji
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • współpraca z wykonawcami
  • prowadzenie szkoleń techniczno-handlowych

Twój profil

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w dowolnej branży, liczymy na Twoje umiejętności i predyspozycje!
  • wykształcenie minimum średnie
  • WIARYGODNOŚĆ oraz ZAANGAŻOWANIE
  • znajomość Pakietu MS Office
  • kreatywność, samodzielność w działaniu ukierunkowaną na końcowy EFEKT
  • otwartość na nawiązywanie nowych kontaktów oraz umiejętność kształtowania długofalowych relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • pozytywne nastawienie do pracy, pełne pasji i energii

Oferujemy

  • stabilne stanowisko handlowe w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę z produktami najwyższej jakości posiadające niezaprzeczalne przewagi konkurencyjne!
  • profesjonalną ofertę systematycznych szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • pełne wsparcie merytoryczno / techniczne  od pierwszych dni pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy, pomoc ze strony przełożonych oraz członków zespołu
  • umowę o pracę na pełny etat
  • profesjonalne narzędzia pracy:  samochód segmentu C , telefon, laptop służbowy
  • pakiet medyczny

Chcesz żyć zasadami Roto razem z nami?

Czekamy na Twoje atuty, które Ciebie odróżniają od innych tak jak i my odróżniamy się naszymi zasadami Roto. Tą oraz inne oferty pracy znajdziesz na naszym portalu pracy:
www.jobs.roto-frank.com

Roto Okna Dachowe Sp. z o. o.
Human Resources
ul. Lubelska 104
21-100 Lubartów (Poland)
www.roto-frank.com