W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.
Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

Aby wspierać sukces naszego zespołu poszukujemy

Operator linii produkcyjnej szyb zespolonych

miejsce pracy: Lubartów

Twoje zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń linii montażowej
  • ustawianie parametrów maszyn i urządzeń
  • kontrola pracy maszyn i urządzeń oraz jakości produkowanych wyrobów
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowy

Twój profil

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • umiejętność przyswajania zagadnień technicznych (zapewniamy przeszkolenie)
  • wykształcenie techniczne
  • wdrażanie oraz dotrzymywanie standardów 5S, TPM itp.
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, sumienność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • oferta szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • pakiet świadczeń socjalnych w ramach ZFŚS
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Medicover Sport
  • stołówka pracownicza - codziennie świeże dania do wyboru

Chcesz żyć zasadami Roto razem z nami?

Czekamy na Twoje atuty, które Ciebie odróżniają od innych tak jak i my odróżniamy się naszymi zasadami Roto. Tą oraz inne oferty pracy znajdziesz na naszym portalu pracy:
www.jobs.roto-frank.com

Roto Okna Dachowe Sp. z o. o.
Human Resources
ul. Lubelska 104
21-100 Lubartów
www.roto-frank.com