W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.
Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

Aby powiększyć nasz zespół w Lubartowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów z j. angielskim

miejsce pracy: Lubartów/hybrydowo

Twoje zadania

  • realizacja negocjacji kontraktowych i cenowych oraz zawieranie umów ramowych i kontraktów z dostawcami
  • rozwój nowych rynków zakupowych oraz selekcja krajowych i międzynarodowych dostawców materiałów do produkcji
  • udział w opracowywaniu strategii grup produktowych oraz inicjowanie programów redukcji kosztów
  • rozwój dostawców oraz udział w audytach dostawców wraz z zapewnieniem jakości
  • udział w projektowaniu i optymalizacji procesów zakupowych w zakładach

Twój profil

  • doświadczenie zawodowe w zakupach strategicznych materiałów, towarów lub usług;
  • doświadczenie w zakupach materiałów technicznych, komponentów i podzespołów - będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne lub inne pokrewne
  • znajomość wyzwań i możliwości związanych z międzynarodowymi rynkami zamówień
  • znajomość SAP - moduł Materials Management - będzie dodatkowym atutem
  • silne zdolności komunikacyjne, duża elastyczność i asertywność
  • zdolności analityczne

Oferujemy

  • rozwój zawodowy w strukturach międzynarodowych, współpraca z zagranicznymi kontrahentami
  • możliwość zaangażowania się w ambitne i odpowiedzialne projekty
  • atrakcyjna merytorycznie praca w miłym i doświadczonym zespole
  • dobrze zaplanowany onboarding - będziesz czuł/a się zaopiekowany/a od pierwszego dnia pracy :)
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, systemy ERP, nowe technologie optymalizujące procesy
  • Akademia Roto - profesjonalna platforma z ofertą szkoleń gwarantująca rozwój osobisty i zawodowy
  • kursy językowe na różnych poziomach dostępne na platformie językowej, zajęcia z native speakerami
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Medicover Sport
  • praca zdalna hybrydowo
  • elastyczny czas pracy
  • stołówka pracownicza - codziennie świeże dania do wyboru

Chcesz rozwijać się w obszarze międzynarodowych zakupów w branży technicznej? Aplikuj już teraz i zostań częścią zespołu Roto!

Klucz do wspólnego sukcesu widzimy we współpracy opartej na zaufaniu. Czekamy na Twoje atuty, które Ciebie odróżniają od innych tak jak i my odróżniamy się naszymi zasadami Roto. Tą oraz inne oferty pracy znajdziesz na naszym portalu pracy:

www.jobs.roto-frank.com, jeśli masz pytania zadzwoń: +48 696 758 317

Roto Okna Dachowe Sp. z o. o.
Human Resources
ul. Lubelska 104
21-100 Lubartów (Poland)
www.roto-frank.com