W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.
Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

Aby wspierać sukces naszego zespołu poszukujemy

Inżynier Konstruktor

miejsce pracy: Lubartów

Twoje zadania

  • aktywny udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych nowych i istniejących produktów Roto, na wszystkich etapach od koncepcji do wdrożenia
  • przygotowywanie prototypów, testowanie, weryfikacja i walidacja z klientami
  • współpraca ze wszystkimi procesami w firmie, lokalnie, międzynarodowo oraz z zewnętrznymi kontrahentami
  • praca i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • wykonywanie i modyfikacja rysunków oraz modeli 3D
  • implementacja oraz wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi do rozwiązywania problemów i poszukiwania nowych rozwiązań, w tym AI

Twój profil

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • znajomość zagadnień konstrukcyjnych; projektowania części
  • umiejętność modelowania 3D
  • znajomość O365, Excel, PowerPoint, Planner itp.
  • analityczne myślenie
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
  • ambitne i odpowiedzialne projekty
  • merytoryczny onboarding od pierwszego dnia zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
  • miłą atmosferę w środowisku pracy
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Akademia Roto - profesjonalna oferta szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • kursy językowe na różnych poziomach na platformie językowej
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Medicover Sport
  • elastyczny czas pracy
  • stołówka pracownicza - codziennie świeże dania do wyboru

Chcesz rozwijać się w nowoczesnym obszarze rozwoju produktu?

Czekamy na Twoje atuty, które Ciebie odróżniają od innych tak jak i my odróżniamy się naszymi zasadami Roto.